• Nürnberg BF

  Nürnberg BF: Gdzie mniej oznacza więcej. Kominek na pellet lub tradycyjne drewno kominkowe również do ekologicznego duszenia i pieczenia.

  Kominek na pellet lub tradycyjne drewno kominkowe z funkcją ekologicznego duszenia i pieczenia. Uproszczony na zewnątrz, wewnątrz wyposażony w sprawdzoną technikę piekarników do duszenia i pieczenia Max Blank. Kominek Nürnberg BF wyróżnia się tym samym jako najmłodszy i najekonomiczniejszy kominek z piekarnikiem do pieczenia.

  Więcej ciekawostek »

 • Florenz BF: Jedna z najważniejszych cech naszych projektów: ponadczasowość

  Mogą Państwo wybrać standard 5- kolorową mozaikę lub też zdecydować się na jeden, dwa a może trzy spośród eleganckich kolorów. Wybierzcie Państwo masywną mozaikę z kamienia naturalnego albo, na specjalne życzenie, Państwa ulubione idealne kolory.

  Więcej ciekawostek »

 • Florenz BF: Aby iść przez życie oszczędzając.

  Upiec chleb bez dodatkowego zużycia energii. Podczas gdy inni próbują obiecywać wszystko, my mówimy tylko jedno: Proszę spróbować, proszę skosztować. Bardziej chrupiący, smaczniejszy, przyjemniejszy i bardziej wydajny.

  Więcej ciekawostek »

 • Bamberg BF: Kto oszczędza na zużyciu, nie musi jeszcze długo oszczędzać na cieple!

  Prosty, szlachetny klasyk z wieloma funkcjami. Bamberg BF grzeje, kumuluje ciepło i potrafi piec ekologicznie. Spełnia Państwa życzenia, rozbudza Państwa tęsknotę. Naturalny kamień magazynujący ciepło ze swoją naturalną strukturą jeszcze bardziej go uszlachetnia.

  Więcej ciekawostek »

 • Toulouse BF: W końcu prawdziwa innowacja, na drewno kominkowe lub pellet, bez użycia prądu!

  Przyciąga wzrok. Łatwy w pielęgnacji, srebrnoszary, ręcznie ociosany kamień bazaltowy magazynujący ciepło. Zamiast obiecywać wszystko, obiecujemy Państwu tylko radość i zadowolenie. Czy to rozkoszne ciepło czy też jedyne tak smaczne pieczenie. To jest to, co nas porusza.

  Więcej ciekawostek »

 • Toulouse BF: Piękno, zmysłowość i trwałość.

  Lepiej już nie można: Odprężyć się przy romantycznym ogniu. Rozkoszować się aż do 18 godzin przyjemnym skumulowanym ciepłem z jednego załadunku drewna, od zapalenia aż do wygaszenia. Duszenie i pieczenie, tak smaczne jak za czasów naszych babć.

  Więcej ciekawostek »

 • Odin BF: Tradycja innowacji!

  Mały cud ekologiczny. Tylko jeden raz załadowując kominek możecie się Państwo rozkoszować jego ciepłem aż do 18 godzin i przy pomocy Odin BF, bez dodatkowej energii, gotować i piec, podziwiając jednocześnie różnorodną grę płomieni. To takie fascynujące.

  Więcej ciekawostek »

 • Odin BF: Kamień milowy w historii.

  Wielofunkcyjny klasyk: czyste, szlachetne piękno z funkcją grzania, magazynowania ciepła i ekologicznego pieczenia w piecyku typu Odin BF. Spełnia Państwa najskrytsze tęsknoty. Naturalny kamień magazynujący ciepło ze swoją naturalną strukturą jeszcze bardziej go uszlachetnia.

   

  Więcej ciekawostek »

 • Video

 • [Translate to Polnisch:]

  Holzbackofen ökologisch stromfrei!

  Bekömmlich und unabhängiger braten und backen.