Historia

Manufaktura Max Blank:

Została założona na przełomie lat 1980 / 1981 przez Maxa Blank i Rosi Blank zgodnie z motto:

Środowisko i manufaktura

w zgodzie z jakościową i trwałą produkcją, wewnątrz z ładnymi miejscami pracy, z wysoce zmotywowanym zespołem pracowników tworzy produkty Max Blank w zaskakująco przyjemnych cenach.

Od roku 2015 rodzinna Manufaktura, prowadzona przez dypl. inż. Thomasa Blank i Rosi Blank, zatrudniająca ok. 130 pracowników.

Manufaktura Max Blank jest dostosowana do potrzeb rynku międzynarodowego:

„Zakład Klaus“, oddział frankijsko- bwarskiej siedziby głównej Westheim, zajmuje ok. 5000 m2 zabudowanej powierdzchni, cała firma zajmuje ok. 8000 m2 zabudowanej powierzchni na działce o powierzchni ok. 40.000 m2. W tym zakładzie mogą być zagwarantowane rosnące potrzeby przyszłości.

Tutaj można prześledzić wzrost Manufaktury Max Blank High Quality na przestrzeni łącznie 35 lat.

Tutaj się projektuje, przeprowadza próby i ciągłe testy, tutaj odbywa się również produkcja części stalowych, montuje piece i niestandardowe paleniska, jak również odbywa się kompletna produkcja w obszarze produkcji otworów wentylacyjnych.

W zakresie zbytu w Niemczech i eksportu do krajów europejskich, jak również poza Europę jesteśmy:

zawsze otwarci i wdzięczni za nowe pomysły i dobre innowacje, a więc zawsze mamy uszy otwarte na klienta. Zawsze w pełni odpowiedzialni za obieg zamknięty: za Manufakturę, pracowników, naszych partnerów handlowych i środowisko.