Serdecznie witamy
w naszej rodzinie partnerskiej Max Blank!

Zakład partnerski marki- rzemieślniczej Max Blank jest jedynym w swoim rodzaju znakiem jakości branży pieców kominkowych. Tam, gdzie pojawia się ten znak, możecie się Państwo spodziewać najwyższej jakości przy najwyższym stopniu innowacyjności w symbiozie jakości + dodatkowych wartości.

 

A co to wszystko oznacza,

być zakładem partnerskim Manufaktury Kominków Tradycyjnych i Pieców Kaflowych Max Blank, to pochodzi z własnego przekonania każdego pojedynczego partnera. odzwierciedla się to w tym, że przedsiębiorstwo rzemieślnicze lub handlowe prezentuje i oferuje z zachwytem i przekonaniem o jakości urządzenia grzewcze oraz akcesoria, w pierwszej linii, ale nie koniecznie wyłącznie, z Manufaktury Kominków i Pieców Kaflowych Max Blank, tak, aby klient mógł sobie porównać. Jeżeli jednakże prezentowanych jest zbyt wiele wyrobów innych firm, może to zmniejszyć sukces, ponieważ wtedy jest prawie niemożliwe, aby dobrze przedstawić i poznać dokładnie wszystkie zalety i wady, jak również niuanse i subtelności tak dużej ilości modeli różnych producentów.

 

Max Blank sprawdza kryteria,

aby zostać zakładem partnerskim, dlatego też nie znajdziecie tu Państwo niezliczonej ilości adresów zakładów partnerskich. Do tego prawie codziennie potwierdza się to, że ten zakład partnerski jest specjalistą lub mistrzem w zakresie budowy kominków.

Ponieważ Max Blank High Quality stanowi, ze swoimi klasycznymi kominkami, jak i wkładami do kominków, akcesoriami i otworami wentylacyjnymi, uznaną marką rzemieślniczą.

Dlatego też Max Blank High Quality sprzedaje swoje produkty wyłącznie wykwalifikowanym zakładom rzemieślniczym lub klasycznym sklepom handlowym sprzedaży kominków.

 

Takie partnerstwo zamyka krąg

z dalszymi przyjemnymi perspektywami dnia codziennego: im większy obrót lub większa sprzedaż produktów naszej marki o tyle więcej wiadomości o produkcie i jego specjalnych zaletach zbierze partner Max Blank i w ten wyśmienity sposób wykaże się fachowym doradztwem i ewentualnym serwisem.

 

Dodatkowo członkowie partnerstwa Max Blank osiągną

jeszcze inny korzystny aspekt. Ponieważ poprzez większą sprzedaż wzrasta również partnerstwo, staje się tym samym partnerstwem preferencyjnym i może oferować wszystkim zainteresowanym zakupem dalsze korzyści przy sprzedaży produktów Max Blank High Quality. Ponad to produkty Manufaktury Tradycyjnych Kominków i Pieców Kaflowych Manufaktury Max Blank są wyposażone w przyszłościowe, specjalistyczne szamoty bezpieczeństwa, że drewno zostanie wypalone do końca, podobnie jak przez lata sprawdzonej gwarancji kominków z otwartym paleniskiem, lub też absolutnie unikatowa propozycja sprzedaży kominków na pellet po to, aby klienci mogli ogrzewać swoje pomieszczenia przy użyciu odnawialnym surowcem, czyli drewnem, lub pelletem w tym samym kominku lub modelu pieca kominkowego, z myślą o przyszłości.

Możemy zaoferować również, naszym małym początkującym partnerom Firmy max Blank, możliwość skutecznego rozwijania się do wyspecjalizowanego i skutecznego partnera Manufaktury Kominków Max Blank.

 

Partnerstwo z Max Blank

zakłady partnerskie Max Blank oferują klientom, poza różnorodnymi produktami High Quality i wieloma unikatowymi propozycjami sprzedaży, również wyśmienity serwis.

 

Najlepszą przesłanką

dla przyszłego posiadacza kominka lub pieca kaflowego jest to, że decyduje się on na jakościowy produkt z dodatkową wartością a przede wszystkim nie będzie miał przy tym żadnej dodatkowej pracy z serwisem tego pieca.

Bardzo ważne jest również to, że Manufaktura Kominków i Pieców Kaflowych Max Blank może, na bazie swojej własnej produkcji i zaopatrzenia w części zamienne, w przeciwieństwie do dowolnych marek, które nabywają swoje elementy systemowe z różnych państw, realizować zamówienia długoterminowo i długofalowo.

 

My wszyscy z Max Blank High Quality

cieszymy się razem z Państwem, gdy czerpiecie Państwo stale dużo zadowolenia i przyjemności z błogiego ciepła, tych oszczędnych, długo utrzymujących oddawane ciepło bezprądowych kominków, opalanych odnawialnymi surowcami takimi jak drewno lub pellet, w tym samym kominku lub modelu pieca kaflowego Manufaktury Kominków i Pieców Kaflowych Max Blank High Quality. Na zakończenie życzymy Państwu, abyście cieszyli się ze swojego kominka jeszcze długo po jego zakupie, ponieważ wtedy cieszymy się również i my tak samo jak Państwa fachowi partnerzy Max Blank!

 

GDZIE ZNALEŹĆ PARTNERA MAX BLANK »

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM MAX BLANK »